learnfeliz
/
kurdî (kurmancî)
Têketin
gener
Mane
Hevwate
Werger
Notes
Extra tools
(Îngilîzî)
(archaic, feminine, form-of, genitive, singular) inflection of geen:
(archaic, form-of, genitive, plural) inflection of geen:
🙅
geen
Det
Adj
Pron
Zêdetir bixwîne
gen
C2
مورثة
gen
Erbfaktor
Gen
γόνος
γονίδιο
Gen
Gen-Gbe
gene
Gẽ
gène
gen
gẽ
gen-gbe
gene
Sign in to write sticky notes
Pirsek bipirse
q
Daneyên xelet rapor bikin
Share
External links
Wiktionary (source)
Google Translate
DeepL
Bing Translator
PanLex — translate
Yandex Translate
Dest bi fêrbûna holendî bi learnfeliz .
Axaftin û jiberkirina " gener " û gelek peyv û hevokên din di holendî .
Dest bi fêrbûnê bike holendî