imos
Imos apreciar unha 🅰️ alteración non 🙅 grave, moderada, das súas facultades mentais .
🅰️
🙅
Įvertinkime neįtikėtiną, vidutinį savo psichinių fakultetų pakeitimą.
(Anglų k.)
first-person plural present indicative of ir
ir
- to go (to move to a destination)
- (auxiliary) will; to be going to; forms the future tense
- (pronominal) to go; to leave; to depart
- to work, function, run
Dažnis
Related words
Sign in to write sticky notes
Pradėkite mokytis galisų su learnfeliz .
Praktikuokite kalbėjimą ir įsiminimą „ imos " ir daugelio kitų žodžių bei sakinių, esančių galisų .