learnfeliz
/
kurdî (kurmancî)
Têketin
-tî
Mane
Werger
Notes
Extra tools
(Îngilîzî)
(morpheme) A suffix that is used to make nouns from adjectives
(morpheme) A suffix that is used to make nouns from nouns
-heit
-keit
-hood
-heid
-ość
-stwo
-ctwo
-idade
-idão
Sign in to write sticky notes
Pirsek bipirse
q
Daneyên xelet rapor bikin
Share
External links
Wiktionary (source)
Google Translate
Bing Translator
PanLex — translate
Dest bi fêrbûna Northern Kurdish (Kurmancî) bi learnfeliz .
Axaftin û jiberkirina " -tî " û gelek peyv û hevokên din di Northern Kurdish (Kurmancî) .
Dest bi fêrbûnê bike Northern Kurdish (Kurmancî)